Detajet e prones

TRR-0618-1045 Jepet me qera apartament per zyre ne bllok - Tirane

Property ID : TRR-0618-1045

Qera 700 Euro muaji - Ambjente biznesi
75 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament per zyre ne bllok
Ka nje siperfaqe prej 75m2
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri
Eshte bosh por mund te jepet dhe i mobiluar per zyra
Cmimi i qerase bosh  600 euro/ muaji

Cmimi i qerase i mobiluar 700 euro /muaji 

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme