Detajet e prones

TRR-0618-1178 Ambjent me qera ne Myslym Shyri. - Tirane

Property ID : TRR-0618-1178

Qera 1,200 Euro muaji - Ambjente biznesi

Ambjent me qera ne Myslym Shyri.
Ndodhet prane rruges kryesore 
Ka nje siperfaqe prej 162 m2 te organizuar ne 2 kate: Kati i 1-re me siperfaqe 80 m2 dhe bodrum 82 m2.
Ambjenti ka lartesi mbi 3 m.
Me sistem asprimi, kondicionimi etj.
Te dy katet lidhen me shkalle te brendshme dhe jane hapesire pa ndarje.
E pershtatshme per zyra, call-center, estetike palester etj
Cmimi 1000 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme