Detajet e prones

TRR-0618-1178 Apartament 2+1 Kopshti Botanik - Tirane

Property ID : TRR-0618-1178

Apartamente me qera, Qera 400 Euro muaji - Apartamente 2+1
82.22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 te kopshti botanik
Ka nje siperfaqe 82,2 m2
Apartamenti eshte me 2 banjo, 3 ballkone, 2 dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje.
Eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore
Orientimi Jug-lindje
Cmimi 400 euro/ muaji

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme