Detajet e prones

TRR-0618-1181 Jepet me qera hostel ne qender te tiranes - Tirane

Property ID : TRR-0618-1181

Qera 1,700 Euro muaji - Vila

Jepet me qera hostel ne qender te tiranes
E ndare ne dy apartamente 1+1 te mobiluara.
Kati i pare 1+1 me siperfaqe 75 m2 , i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , dhome gjumi me krevat dopio dhe tualet
Kati i dyte 1+1 me siperfqe 90 m2 , i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , dhome gjumi me dy krevat tek , por dhe nje krevat qe mund te hapet , dhe tualeti
Jepet me qera me booking me cmime si me poshte
50 euro/ nata
400 euro/java
600 euro/per 10 dite
800 euro/muaji
Ne cmim te perfshira vaktin e mengjesit, uje , drita , internet,parkim
Parkim per 4 makina, dy e nga dy
Cmimi i qerase 1700 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme