Detajet e prones

TRR-0618-1192 Jepet me qera apartament 1+1 tek Zogu i Zi - Tirane

Property ID : TRR-0618-1192

Apartamente me qera, Qera 400 Euro muaji - Apartamente 1+1
60 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 tek Zogu i Zi
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe disponon nje siperfaqe prej 60 m2
Eshte i mobiluar, totalisht modern , me te gjitha paisjet e nevojshme
Ofron nje pamje fantastike
Disponon kondicioner
Cmimi : 400 euro/muaj
Preferohen te huaj cift

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme