Detajet e prones

TRR-0618-1196 Jepet me dyqan te komuna e parisit , prane EHW - Tirane

Property ID : TRR-0618-1196

Apartamente me qera, Qera 350 Euro muaji - Dyqan
52 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me dyqan te komuna e parisit , prane EHW
Ka nje sipierfaqe 52 m2 ne katin e pare,
Ndodhet 20 m larg rruges kryesore.
Ka fasade 5.5 m.
Cmimi i qerase 350 euro/muaji
Ka mundesi ndarje dhe ne dy dyqane nga 26 m2 secili.
I pershtatshem per farmaci , klinike dentare , furre buke , fast food , piceri etj .

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme