Detajet e prones

TRR-0618-1202 Jepet me qera Lokal , Rruga Sulejman Delvina - Tirane

Property ID : TRR-0618-1202

Qera 3,000 Euro - Bar

Jepet me qera Lokal tek hotel Diplomati , Rruga Sulejman Delvina
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 85 m2
Ka verande 55 m2 , ka dhe kend lojrash ( ka dhe nje ambjent qe mund ta shfrytezoje duke paguar bashkine 60 m2 )
Eshte super i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojeshme , banak tavolina , camera sigurie , kondisioner , etj
Eshte dhe per blerje investimi 40.000 euro dhe nqs e blen qeraja eshte 1500 euro
E pershtatshme dhe per zgare , piceri etj

Cmimi 3000 euro / muaji ( 6 muaj aparapagim, kusht)

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme