Detajet e prones

TRR-0618-1205 Jepet me qera vile 3 kateshe Prane Tegut , - Tirane

Property ID : TRR-0618-1205

Qera 2,000 Euro muaji - Vila

Jepet me qera vile 3 kateshe Prane Tegut ,  Ne nje Rezidence ku ka vetem te huaj dhe personalitete.
Baza e ndertimit 164 m2
Siperfaqja totale e viles 545 m2
Kati i pare eshte i oranizuar ambjent per verera ,magazinim , parkim brenda 2 , dhe nje jasht , lavanteri makinen larse tharse , hekurin , paleseter dhe nje ambjent i vogel per ndonje gote ,sauna , bilardo fushe pingpongu
Kati i pare eshte i organizuar , depo uji , nje zyre personale, dhome miqsh , guzhine , soxhorno e madhe me oxhak , pamje fantastike , guzhina e gatimit ka drite ka 8 dritare te medha , guzhina ka lidhje me veranden dhe me bacen.
Kati i dyte ka 4 dhoma gjumi me tualet dhe garderoba , tualete te medhaja me vaske.
Shitje dhe qera
Kati i trete ka fasade xhami komplet , dhome gjumi me nje zyre , oxhak , tualet , garderobe , ballkon me verandek, tip papafingo , ballkon me xham
Qera 2000 euro i pa diskutushem
Ka truall te lire 500 euro m2 , ka ambjent per qen ,mace ,
Ka ambjent per mbjelljen e pemtoreve

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme