Detajet e prones

TRR-0618-1207 Jepet me qera apartament dupleks Kodra e Diellit - Tirane

 • Banjo k i I 01
 • Banjo K i I 04
 • Banjo K i I 02
 • Banjo K i II 01 (1)
 • Banjo K i II 02
 • Dhoma Matrimoniale 01
 • Dhoma Matrimoniale 02
 • Dhome me dy Krevate tek 01
 • Dollap + Tav dhoma Teke
 • Dollap i Rrobave i Dhomes me dy krevate
 • Korridor K i II 01
 • Korridor K II
 • Krevati + Komo i Dhomes Teke
 • Kuzhina F1
 • Kuzhina F8
 • Pamja nga Veranda F4
 • Parabanjo k i I 01 (1)
 • Shk nga K i I tek i II (1)
 • Shkalla e Jashtme
 • Veranda K2
 • Zona e Ndenjes K i I 01
 • Zona e ndenjes me oxhak funksional
 • Zona e Ngrenjes F3
 • Zona Ndenje + Ngrenje K i I
 • Zona Ngrenje Gatim k i I
 • Zone e Ndenjes K i I

Property ID : TRR-0618-1207

Apartamente me qera, Qera 1,100 Euro muaj - Apartamente 3+1
188.7 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament dupleks tek Kodra e Diellit

Dupleksi ka nje siperfaqe totale prej 188.7 m2

ndodhet ne katin e 3 dhe te 4 te nderteses hyrje me vete .

Eshte i organizuar : Kati i pare eshte i perbere nga ambjenti i ndenjes , ambjenti i gatimit , para tualeti , tualeti dhe  veranda e cila disponon nje siperfaqe prej 29.3 m2 .

Ndersa kati i dyte perbehet nga 3 dhoma gjumi dhe tualeti .

Apartamenti jepet totalishti mobiluar me kushte moderne .

Cmimi : 1100 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme