Detajet e prones

TRR-0618-1256 me qera hotel - Tirane

Property ID : TRR-0618-1256

Qera 8,000 Euro muaj - Hotel

Jepet me qera hotel Rezidence:
Ka siperfaqe ndertimi 700 m2, ndertuar ne nje truall me sip. 1500 m2.
Ka siperfaqe te bazes se ndertimit 175.8
Ka trual te lire 1324.2 m2
Ndertim dhe arredim extra.
Ka bar-restorant me te gjitha paisjet e nevojshme , salle per evente dhe koference shtypi, holl per pritje ceremonale dhe party
Ka depo uji , panele diellore , ambjente relaksuese te gjelberuara, parkim per 20 makina+ dhe autobuz qe vijne me turista.
Eshte e rrethuar me mur , dhe dy porta komunikimi me vete , nje porte nga hyrja e rezidences dhe nje porte nga parkimi.
E pershtatshme per rezidence perfaqesie diplomatike , kompani te rendesishme elitare biznesi , etj
Ndodhet ne Sauk, buze rruges nacionale.
Cmimi i qerase 8.000 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme