Detajet e prones

TRR-0618-1303 Jepen me qera mujore , dy apartamente me siperfaqe Secila nga 65 m2, - Tirane

 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

Property ID : TRR-0618-1303

  450 Euro muaji - Apartamente 1+1
65 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepen me qera mujore , dy apartamente me siperfaqe Secila nga 65 m2, te ne nje vile dy kateshe ne qender, tek pazari i ri , prane sheshit Avni Rustemi, ne rrugen “Tefta Tashko”,
Te dyja apartamentet jane te mobiluara me te gjitha .
Apartamentet jane te pavarura nga njera tjetra.
Jepen me drita, uje , internet te paguara dhe parkim te garantuar.
Eshte vile private, e rrethuar me mur dhe porte me vete me pult.
Ka vend parkimi
Cmimi i qerase per secilen 450 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme