Detajet e prones

TRR-0618-1310 Jepet me qera vile prane Abasades Amerikane - Tirane

 • 1
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • 42
 • 43
 • 44
 • 45
 • 46
 • 47
 • 48

Property ID : TRR-0618-1310

Qera 1,000 Euro muaji - Vila
1600/ m24 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera vile prane Abasades Amerikane me siperfaqe totale 376 m2 e ndare ne dy kate.
Kati pare ka siperfaqe prej 126 m2 eshte e pershtateshme per biznes,
Banke, kompani telefonike etj. ka nje dhome me tualet brenda , ka dhe nje magazine
Ka lartesi 5.20 m, aspirim qendror dhe aspirim
Kati i dyte me siperfaqe 250m2 , eshte i mobiluar per rezidince banimi me tre dhoma gjumi, dy soxhorno te medhaja ambjent gatimi, 2 tualete te medhaja me dritare
Ka dhe nje studio.
Ka kondicionim cdo dhome.
Jepen me qera vec e vec dhe bashke.
Ka aredim fantastik
Kati pare me qera 800 euro neto/muaji( pa taksa)
Kati i dyte  1000 euro./muaji
Jepet edhe per zyra pasi eshte shume e pershtateshme.
Qera per siperfaqen totale 376 m2 -1600 euro ne muaj.
Jane dhe dy vende parkimi.
Rezidenca ka porte ne vete.
Ka elemente sigurie dhe gjelbrim dhe qetesi absolute.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme