Detajet e prones

TRR-0618-1316 Jepet me qera apartament 1+1 - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Property ID : TRR-0618-1316

Apartamente me qera, Qera 350 Euro muaji - Apartamente 1+1
78m21 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

 Jepet me qera apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te bukura ne tirane ndertim te vitit 2019 ne qender te Tiranes
Ka nje siperfaqe prej 78 m2 bruto , 69 m2 neto
Ndodhet ne katin e 5 banim ,me ashensor.
Ndodhet ne nje nga komplekset me te bukur , me ambjente clodhese , gjelberimi, reklasuese elemete sigurie , sisteme kamera cilesi shum e larte ndertimi
Apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe ballkon
Apartamenti disponon kundrabufene , sobe , dhe furre , eshte me parket , me sistem ndrohje ftohje chiller .
Ndertime shum cilesore dopio termoizolim , muret vetratat te gjitha te importit
Cdo gje eshte e re, super komoditet dhe cilesi.
Disponon dhe parkim
Ndertimi , parkimi dhe ambjentet jane te standarteve eruropiane
Cmimi i parkimit 50 euro/ muaji
Cmimi i qerase 350 euro /muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme