Detajet e prones

TRR-0618-1318 Jepet me qera bar i mobiluar ne Rrugen Bardhyl - Tirane

Property ID : TRR-0618-1318

Dyqane me qera, Qera 2,000 Euro muaji - Ambjente biznesi
124m21 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Jepet me qera bar i mobiluar ne Rrugen Bardhyl
Ka nje siperfaqe prej 124 m2 , ka dhe verande.
Fasada ka gjeresi te konsiderueshme dhe pamje shume te bukur nga rruga kryesore
Eshte i mobiluar totalisht , me te gjitha paisjet e nevojshme.
Ka fasade 14 ne rruge kryesore,
Ka pamje fantastike.
Ne baze te preferences se klineteve mund te jepet dhe per sherbime te tjera,zyra , Qender biznesi per te gjitha llojet e sherbimeve etj.
Qera 2000 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme