Detajet e prones

TRR-1015-283 Apartament 2+1 me qera perballe Europianit - Tirane

  • 6447_10201314564564586_508929092_n
  • 999516_10201314560964496_105031414_n
  • 1010157_10201314563124550_789664539_n
  • 1383474_10201314565244603_776098374_n
  • 1383666_10201314561764516_1830615959_n
  • 1395881_10201314565604612_543765118_n
  • 1422545_10201314565764616_491553795_n
  • 1450758_10201314562604537_453760955_n

Property ID : TRR-1015-283

Apartamente me qera, Qera 300 Euro /muaj - Apartamente 2+1
106 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera perballe Europianit.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen ,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkone.
Ofrohet totalisht e mobiluar me mobilim te ri dhe teper bashkekohor.
Ka orientim jug-lindje me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Ka garazh nentokesor me qepen me pult.
Pozicionohet ne nje zone te zhvilluar dhe vetem disa metra larg rruges kryesore, pallati eshte i ri me ashnsore administrim dhe siguri.
Lirohet ne 15 nentor

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme