Detajet e prones

TRR-1015-284 Apartament 2+1 me qera ne Myslym Shyri - Tirane

 • 1
 • 8
 • 9
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Property ID : TRR-1015-284

Apartamente me qera, Qera 400 Euro /muaj - Apartamente 2+1
95 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

 Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen  Myslym Shyri
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane karburantit Gulf.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 95 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen ,2 dhoma gjumi,tualet dhe ballkone.
Ofrohet totalisht e mobiluar,kondicioner etj
Ka orientim jug-lindje me ndricim natyral gjate gjithe dites..
Pozicionohet ne nje zone te zhvilluar dhe teper te preferuar per banim pasi ju ofron te gjitha kushtet per nje jete sa me komode.
Pallati eshte i ri ju ofron ashensore, administrim dhe siguri.

Cmimi i qerase 400 euro/ muaji , neqofese pagesat behen per 6-muaj qeraja eshte 350 euro/ muaji

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme