Detajet e prones

TRR-1015-286 Zyra me qera prane Qendres se Tiranes - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Property ID : TRR-1015-286

Qera 20 Euro /m2 - zyra

Zyra me qera prane Qendres se Tiranes
Ndodhet ne katin e 1-re te nje ndertese te re buze rruge kryesore.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 800 m2 dhe eshte e organizuar ne postacione gati per zyra, tualet, ambjent ngrenje per punonjesit etj.
Ofrohet e mobiluar ne menyre bashkekohore.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar te gjitha komoditete per aktivitetin tuaj si dhe ju ofron lehtesine e gjetjes nga klientet tuaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme