Detajet e prones

TRR-1015-295 Dyqan me qera ne Bllok - Tirane

  • 3
  • 4
  • 5

Property ID : TRR-1015-295

Dyqane me qera, Qera 2,000 Euro /muaj - Dyqan
90 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Dyqan me qera ne Bllok
Pozicionohet buze rruge kryesore ne nje nga rruget me te frekuentuara.
Ka siperfaqe prej 90 m2, perfshire dhe tualeti dhe me nje fasade prej 6 m.
I pershtatshem per butik, kreperi, fast food etj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme