Detajet e prones

TRR-1016-543 Apartament 2+1 me qera tek Shkolla Vasil Shanto - Tirane

  • 5d0898e0-c5a8-4958-8e09-5943c992b885
  • 9c3a0417-6092-40e4-bae5-0ddee1d7fe53
  • 13e5f590-e155-4390-853d-7395e6ac0664
  • 32f517ab-8738-4f76-b436-36dd0f47f42a
  • 877a7c71-20a7-46a0-a5a9-b8bec4f7cf6f
  • a7129fa8-54c3-4043-babd-d8497b14cf5f
  • e42e7684-a184-4016-8b40-49010104a617

Property ID : TRR-1016-543

Apartamente me qera, Qera - Apartamente 2+1
80 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera tek Shkolla Vasil Shanto.
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje pallat ekzistues.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen,
2 dhoma gjumi, tualet me dritare, koridor dhe 2 ballkon
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.
Me orientim jug-perendim me drite dielli natyrale, me kondicioner ne te gjithe ambjentin
Ndodhet ne nje nga zone te qete per banim dhe vetem disa metra larg rruges kryesore
Ofrohet vetem per familjare dhe me afatgjate.

Cmimi 40.000 leke/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme