Detajet e prones

TRR-1016-545 Apartament 3+1 me qera prane Piaces - Tirane

 • img_9773-3
 • img_9778-3
 • img_9782-3
 • img_9790-3
 • img_9794-3
 • img_9795-3
 • img_9800-3
 • img_9803-3
 • img_9804-3
 • img_9812-3

Property ID : TRR-1016-545

Apartamente me qera, Qera 550 Euro /muaj - Apartamente 3+1
125 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 me qera prane Piaces.
Ndodhet ne katin e 5-te ne pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125 m2 te organizuar ne:
sallon, kuzhine te vecuar, 2 tualete njeri me dritare, 3 dhoma gjumi, dy prej tyre me krevat
dopio dhe tjetri me 2 krevate teke, koridor dhe ballkon
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme
Me sistem qendror ngrohje ftohje chiller si dhe kondicioner ne te gjithe ambjentin.
Pallati eshte i ri me ashensore, siguri, administrim dhe vetem disa metra larg Qendres se Tiranes
cmimi 550 euro/muaj

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme