Detajet e prones

TRR-1016-555 Ambjent me qera buze rruge ne rrugen Qemal Stafa - Tirane

  • img_2445
  • img_2447

Property ID : TRR-1016-555

Dyqane me qera, Qera 330 Euro /muaj - Dyqan, zyra
130 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera buze rruge ne rrugen Qemal Stafa
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 130 m2, pajisur me tualet
Ambjenti ka pamje nga rruga kryesore dhe ka hyrje me vete
Punimet jane teper cilesore,me fasade xhami rreth 16 m, tualet etj.
E pershtatshme per zyra, call center, palester, dyqan Kape, studio. laborator, sallon bukurie etj.
Zona ku ndodhet ambjenti eshte lehtesisht e arritshme
nga pika te ndryshme te qytetit, duke pasur lidhje direkte me unazen,
rrugen Hoxha Tahsim, me Pazarin e Ri, me Rrugen e Dibres nepermjet rrugicave.
Gjithashtu zona ofron edhe mundesi per te parkuar lehtesisht.
Cmimi 330 euro/ muaj

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme