Detajet e prones

TRR-1016-560 Shtepi private 2-kateshe me qera prane rruges Bardhyl - Tirane

 • 2
 • 4
 • 5
 • 6
 • 8
 • 9
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 20

Property ID : TRR-1016-560

Qera 730 Euro /muaj - Vila, zyra
260 m210 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shtepi private 2-kateshe me qera prane rruges Bardhyl
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe 380 m2 dhe ndertim 260 m2 te organizuar ne 2+1
secili kat
Ka oborr te gjelberuar dhe te sistemuar, me vend parkimi per 10 makina
Ndodhet ne nje zone te populluar, e pershtatshme per banim dhe per biznes si qender
kursesh, kopesht, fondacione etj
Cmimi 100.000 leke/muaj

Ose mud te jepet dhe gjysma me cmim 50.000 leke/muaj

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme