Detajet e prones

TRR-1016-564 Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Zviceriane - Tirane

Property ID : TRR-1016-564

Apartamente me qera, Qera 800 Euro /muaj - Apartamente 2+1
108 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Zviceriane
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 108 m2 te organizuar ne: sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.
Ofrohet totalisht i mobiluar me arredim te ri dhe teper bashkekohor.
Apartamenti ka punime te brendshme teper cilesore si dritaret dopio te pajisura me grila, sistem qendror ngrohje,punimet e gipsit etj.
Me orientim jug-lindje me pamje paronamike dhe me drite dielli gjate gjithe dites.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar 2 ashensore, administrim, siguri dhe pozicionohet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, prane Qendres dhe prane zones se Bllokut duke ju ofruar te gjitha fasilitete per nje jete sa me komode.
Cmimi 800 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme