Detajet e prones

TRR-1016-565 Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes - Tirane

 • img_6824
 • img_6826
 • img_6800
 • img_6803
 • img_6804
 • img_6805
 • img_6806
 • img_6807
 • img_6809
 • img_6811
 • img_6812
 • img_6813
 • img_6815
 • img_6816
 • img_6817
 • img_6821
 • img_6823

Property ID : TRR-1016-565

Apartamente me qera, Qera 400 Euro /muaj - Apartamente 2+1
100 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes
Ndodhet ne katin e 4-rte ne nje pallat prane kishes Katolike
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne: sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, koridor dhe ballkon.
Ofrohet totalisht i mobiluar me arredim te ri dhe teper bashkekohor.
Apartamenti ka punime te brendshme teper cilesore
Me orientim jug-lindje me pamje paronamike dhe me drite dielli gjate gjithe dites.
Pallati pozicionohet vetem disa metra lrg rruges se Kavajes dukeju ofruar te gjitha fasilitete per nje jete sa me komode.
Cmimi 400 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme