Detajet e prones

TRR-1016-567 Rezidence banimi 4-kateshe me qera prane me Liqenin Artificial - Tirane

 • img_6741
 • img_6743
 • img_6745
 • img_6746
 • img_6747
 • img_6750
 • img_6752
 • img_6754
 • img_6757
 • img_6758
 • img_6761
 • img_6765
 • img_6769
 • img_6770
 • img_6776
 • img_6779
 • img_6781
 • img_6789
 • img_6791
 • img_6794
 • img_6795
 • img_6796
 • img_67478

Property ID : TRR-1016-567

Qera 2,500 Euro /muaj - Vila
560 m24 Dhoma Gjumi4 Tualet5 Garazhd  Shto ne liste Printo

Rezidence banimi 4-kateshe me qera prane me Liqenin Artificial ne Tirane.
Me nje siperfaqe totale te brendshme prej 560 m2 e ndare ne 4 kate dhe 70 m2 bodrum.
Ne katin e pare sallon ndenje me oxhak funksional, salle bilardo dhe tualet.
Kati i dyte ofron sallon bashkangjitur me kuzhinen dhe tualet.
Kati i trete ka njeambjent te madh ngrenie, dhe nje dhome gjumi, tualet.
Kati i katert ka 3 dhoma gjumi njera nga te cilat ka dhe dhome garderobe dhe tualet me sauna dhe hidromasazh, ne kete kat ka dhe nje verande te madhe
Vila ofrohet totalisht e mobiluar
Oborri ka siperfaqe 460 m2 ku Brenda te cilit ka 5 vende te mundshme parkimi.
Vila ofron gjenerator dhe depozita uji per mundesi furnizimi 24h. panel diellor, sistem ngrohje me pellete , sistem kondicioni ne te gjitha ambientet.
Veranda ofron nje pamje te bukur dhe qetesuese nga Liqeni Artificial i Tiranes.
Cmimi 2500 euro/muaj

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme