Detajet e prones

TRR-1017-761Jepet me qera 2+1 prane Vilave Gjermane - Tirane

  • 16
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Property ID : TRR-1017-761

Apartamente me qera, Qera 450 Euro muaji - Apartamente 2+1

Jepet me qera kati i 4 i nje vile 2+1 te Vilat Gjermane.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 200 m2
Apartamenti eshte I organizuar ne xhardino , 2 tualete , sallon + ambjent ndenje , dhome gjumi ,
Eshte totalisht i mobiluar shum mire
Apartamenti ka nje verande shume te madhe dhe vend parkimi.
Cmimi i qerase 450 euro/muaji ( i dikutueshem )

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme