Detajet e prones

TRR-1017-763 Jepet me qera hotel ne Kombinat - Tirane

Property ID : TRR-1017-763

Qera 3,000 Euro m2 - Hotel
450 m211 Dhoma Gjumi11 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me  qera hotel ne Kombinat
Hoteli eshte 3 kate
Kati I pare I hotelit eshte bar –restorant
Kati I 2 dhe I 3 jane te organizuar ne dhoma gjumi
Cdo kat ka nje siperfaqe prej 150 m2
Ne total jane 450 m2 ndertim
Hoteli ka ne total 11 dhoma
Cmimi I qeras :3000 euro /m2

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme