Detajet e prones

TRR-1017-766 Jepet me qera vila 6 kateshe tek rruga Artan Lenja - Tirane

Property ID : TRR-1017-766

Qera 4,500 Euro muaji - Vila

Jepet me qera vila 6 kateshe tek rruga Artan Lenja
Kati bodrum dhe kati i pare jane holle
Kati i dyte deri ne katin e 6 jane te ndara dhe cdo kate eshte i paijsur me 3 tualete
Ka fasade xhami 55 metra me pamje nga rruga kryesore
Siperfaqa e bazes se ndertimit 230 m2
Siperfaqa e ndertimit 1500 m2
Siperfaqa e oborrit 600 m2
Ka dy porta hekuri nga perpara dhe nga pas.
Vila eshte e pershtatshme per hotel dhe shkolle.
Cmimi 4500 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme