Detajet e prones

TRR-1017-767 Jepet ambient me qera te ish stacioni i fundit i Tiranes se Re. - Tirane

  • 17
  • 23
  • 26
  • 28
  • 29
  • 31

Property ID : TRR-1017-767

Qera 410 Euro muaji 

Jepet ambient me qera te ish stacioni i fundit i Tiranes se Re.
Ndodhet ne katin e dyte, (kati i pare mbi dyqane)
Ka nje sip prej 82 m2.
Apartamenti eshte i organizuar:1 dhome,1 tualet, korridor dhe ballkon.
E pajisur me kondicionere.
Pallati ndodhet buze rruge
Eshte i pershtatshme per klinike.
Cmimi50.000 leke/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme