Detajet e prones

TRR-1017-770 Jepet me qera apartament 3+1 tek Lion Park - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 14
 • 15
 • 17

Property ID : TRR-1017-770

Apartamente me qera, Qera 500 Euro muaj - Apartamente 3+1
160 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 tek Lion Park
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 160 m2
Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi ,1 soxhorno dhe 2 tualete
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.
Orientimi Jug-lindje
Ndodhet ne nje zone te qete ,te gjelberuar prane Parkut Kombetar
Cmimi 500 euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme