Detajet e prones

TRR-1115-320 Ambjent me qera prane Stadiumit Dinamo - Tirane

  • 3
  • 9
  • 11

Property ID : TRR-1115-320

Dyqane me qera, Qera 450 Euro /muaj - Dyqan
66 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera prane Stadiumit Dinamo
Ndodhet ne katin e 1-re buze rruge.
Ka nje siperfaqe prej 66 m2 te organizuar ne: 2 ambjente, koridor, banjo dhe ballkon.
Ambjenti eshte totalisht i rikonstruktuar me punime teper cilesore.
Shkalla e hyrjes eshte nga rruga kryesore.
E pershtatshme per zyra, klinike dentare, laborator etj.
Ambjentet jane te pajsiura me kondicionere, dritaret dopio xham pajisur me grila etj.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme