Detajet e prones

TRR-1115-321 Ambjent me qera tek Blloku 1 maji - Tirane

  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Property ID : TRR-1115-321

Dyqane me qera, Qera 400 Euro /muaj - Dyqan
86 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera tek Blloku 1 maji.
Ndodhet ne katin e 1-re buze rruge.
Ka nje siperfaqe prej 86 m2 te organizuar ne: 3 ambjente, koridor, banjo dhe ballkon.
Ambjenti eshte totalisht i rikonstruktuar me punime teper cilesore.
Shkalla e hyrjes eshte nga rruga kryesore.
E pershtatshme per zyra, klinike dentare, laborator, studio ligjore etj. etj.
Ambjentet jane te pajsiura me kondicionere, dritaret dopio xham pajisur me grila etj.
Cmimi 400 euro/muaj i negociueshem

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme