Detajet e prones

TRR-1115-325 Ambjent me qera ne rrugen e Dibres - Tirane

  • 12076894_1067304153287884_536301816_n
  • 12076984_1067304239954542_1480853824_n
  • 12083882_1067304189954547_2053819531_n
  • 12083980_1067303553287944_1342364058_n

Property ID : TRR-1115-325

Dyqane me qera, Qera 500 Euro /muaj - Dyqan
165 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera ne rrugen e Dibres.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 144 m2 dhe verande prej 21 m2.
Ambjenti ka pamje nga rruga kryesore dhe me 2 hyrje ne pjesen e siperme dhe nga pjesa e rruges.
Punimet jane teper cilesore,me fasade xhami, tualet etj.
E pershtatshme per zyra, call center, palester, dyqan Kape etj.
Ambejnti eshte i pandare dhe mund te organizohet sipas funskionit tuaj.
Cmimi 500 euro/ muaj pa taksa te perfshira

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme