Detajet e prones

TRR-1115-328 Ambjent me qera ne Don Bosko - Tirane

 • 3
 • 4
 • 5
 • 9
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 34
 • 54
 • 55
 • viber image
 • viber image1

Property ID : TRR-1115-328

Dyqane me qera, Qera 2,500 Euro /muaj - Bar
505 m23 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera ne Don Bosko
Ndodhet ne nje zone te frekuentuar nga njerezit, prane rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe totale prej 505 m2 dhe 142 m2 lulishte e shfrytezueshme te organizuar ne:
Kati i 1-re eshte bar-piceri me sip 65 m2 dhe lulishte e shfrytezueshme 142m2.
Kati i 2-te me sip 440 m2 e organzuar ne nje ambjent te tere me fasade xhami, bar dhe lojra per femije
Funksionojne si nje ambjent i tere ose dhe te vecanta.
Kati i dyte eshte me hyrje te vecante me shkalle.
Ofrohet e arreduar me te gjitha asetet, me klientele te rregullt dhe nje biznes te ngritur prej disa vjetesh
E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.
Zona eshte e populluar, prane komplekseve dhe pallateve duke i dhene avantazh ketij aktiviteti.
Cmimi 2500 euro

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme