Detajet e prones

TRR-1115-341 Apartament 3+1 me qera ne Bllok

 • 2
 • 7
 • 9
 • 10
 • 11
 • 14
 • 16
 • 21
 • 22
 • 24
 • 25
 • 26

Property ID : TRR-1115-341

Apartamente me qera, Qera 1,500 Euro /muaj - Apartamente 3+1
135 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet2 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 me qera ne Bllok, prane Mjelmes.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri me punime cilesore.
Ka nje siperfaqe prej 135 m2 te organizuar ne: sallon te madh, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualet, koridor dhe 2 ballkone njera prej tyre verande, te pajisura me tenda dielli.
Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar me punime cilesore dhe sapo i mobiluar me mobilim te ri modern i paperdorur me pare.
Me orientim jug-lindje-perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Ka kondicioner ne te gjithe ambjentin dhe sistem chiller ne kuzhine, dritaret dopio xham te pajisura me grila etj..
Pallati eshte me 2 ashensore, shkallet me drite, administrim dhe siguri.
Pozicionohet ne zemer te Bllokut ne nje zone te preferuar nga te huajt dhe vendasit duke ju ofruar te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jete sa me komode.
Ka garazh te mbyllur per 2 makina me siperfaqe 33 m2.
Cmimi 1500 euro/muaj

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme