Detajet e prones

TRR-1115-347 Lokal-pub me qera ne Bllok - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Property ID : TRR-1115-347

Dyqane me qera, Qera 5,000 Euro /muaj - Bar

Lokal-pub me qera ne Bllok.
Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara.
Ka nje siperfaqe prej 375 m2 dhe verande 10 m2 per tavolina.
Ofrohet totalisht e arreduar me te gjitha pajisjet.
Ka sistem aspirimi, kondicionimi cdo gje sipas standardeve.
Cmimi 5000 euro/muaj

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme