Detajet e prones

TRR-1115-348 Objekt 2-katesh me qera ne Unaze te Re - Tirane

Property ID : TRR-1115-348

Qera 1,500 Euro /muaj - Vila
300 m23 Tualet  Shto ne liste Printo

Objekt 2-katesh me qera ne Unaze te Re.
Ndodhet buze rruge kryesore disa metra larg Doganes
Shtrihet ne nje truall prej 355 m2 dhe ndertim 300 m2 te organizuara ne 2 kate
Kati i 1-re me siperfaqe 160 m2 me fasade nga rruga kryesore me qepen
Kati i 2-te me siperfaqe 140 m2 i organizuar ne 3 ambjente.
Epershtatshme per cdo lloj aktiviteti.
Kati i 2-te jepet me qera 500 euro/muaj e pershtatshm er klinike dentare, ;aborator etj
E gjithe objekti jepet me qera 1500 euro/muaj.
Me vend parkimi perpara tij.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme