Detajet e prones

TRR-1116-576 Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet mbrapa Piramides. - Tirane

 • possible_office2
 • bath1
 • bath2
 • bath3
 • bedroom_double1
 • bedroom_double2
 • bedroom_double3
 • bedroom_single1
 • bedroom_single2
 • bedroom1
 • bedroom2
 • hall1
 • hall2
 • hall3
 • kitchen1
 • kitchen2
 • living1
 • living2
 • living3
 • living4
 • possible_office1

Property ID : TRR-1116-576

Apartamente me qera, Qera 1,200 Euro muaji - Apartamente 3+1
137 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet mbrapa Piramides.
Eshte katin e 3-te ne nje pallat te ri ne rrugen Mustafa Matohiti. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 137 m2 te organizuar ne:
sallon te madh, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete
njeri me dritare, ballkon dhe koridor.
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar.
me te gjitha pajisjetme mobilim bashkekohor.
Me orientim jug-lindje dhe perendim ku ju ofron pamje nga ETC,
Piramida dhe ambjenti perreth.Te gjitha dhomat jane te pajisura me kondicioner.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar siguri me roje dhe camera 24-h,
ashensore, administrim dhe mundesi parkimi me pagese shtese.
Cmimi 1200 euro/muaj

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme