Detajet e prones

TRR-1116-577 Magazine me qera ne Laprake - Tirane

  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 8
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15

Property ID : TRR-1116-577

Qera 400 Euro /muaj - Magazine
130 m22 Tualet3 Garazhd  Shto ne liste Printo

Magazine me qera ne Laprake prane shinave te Trenit.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 130 m2 dhe oborr 250 m2 per parkim,
lartesia e magazines 5 m akses nga fugonat dhe trajlerat.
Ambjenti prej 130 m2 ka nje hapesire te madhe, 2 tualete, zyre etj.

Ambjenti eshte me ndricim natyral, i thate etj,
E pershtatshme per magazinim, rrobaqepesi, punishte druri etj
Cmimi 400 euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme