Detajet e prones

TRR-1116-585 Vile me qera tek ish-vilat gjermane - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 25
 • 26
 • 28
 • 30
 • 31
 • 32
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 44
 • 45
 • 46
 • 56
 • 57
 • 58

Property ID : TRR-1116-585

Qera 1,300 Euro muaj - Vila
469 m26 Dhoma Gjumi3 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Jepet me qera vile 3-kateshe me sip. 150 m2 secili kat ku kati 1 ka garazh,
lavanderi, ambjent fitnesi, ping-pong, magazine per dru oxhaku etj.
Kati 2 ka sallon me oxhak, ambjent gatimi, ngrenie, 1 tualet te madh me dritare,
dhome pushimi etj.
Kati 3 ka dhome gjumi matrimoniale me tualet me vete dhe me dalje ne verande
me pamje te gjelberuar, 2 dhoma gjumi te tjera me tualet te perbashket me hidromasazh.
Catia eshte me tjegulla, beton, hidroizolim, polisterol.
Me sistem ngrohje-ftohje qendror ciller per te gjithe vilen.
Siperfaqja totale e rrethuar eshte 469 m2.
Cmimi i qerase 1300 eur/muaj
.Ndodhet tek ish-vilat gjermane.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme