Detajet e prones

TRR-1117-777 Jepet me qera apartament duplex te Kodra e diellit. - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 13
 • 15
 • 17]
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 27

Property ID : TRR-1117-777

Qera 500 Euro muaji - Apartamente 3+1

Jepet me qera apartament duplex te Kodra e diellit.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 150 m2
Kati pare: ka siperfaqe 70 m2.Eshte I organizuar ne soxhorno , gatim ngrenie, ballkon-verande, tualet.
Kati i dyte : ka siperfaqe 65 m2.Eshte i organizuar 3 dhoma gjumi, banjo e madhe dhe nje ballkon me siperfaqe 65 m2.
Orientimi jug-perendim.
Parkim i garantuar me pagese 2000 leke ne muaj.
Me pamje fantastike.
I mobiluar totalisht.
Cmimi 500 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme