Detajet e prones

TRR-1117-778 Jepet me qera dyqan buze rruge tek Hoxha Tasim - Tirane

  • 10
  • 19
  • 20
  • 1
  • 22
  • 18

Property ID : TRR-1117-778

Dyqane me qera, Qera 370 Euro muaji - Dyqan

Jepet me qera dyqan buze rruge tek Hoxha Tasim
Ka nje siperfaqe 32 m2 i ndare ne dublex.
Eshte me hipoteke njesi.
Ka nje magazine te vogel ne katin e pare dhe nje tualet ne katin e dyte.
Ka fasade xhami ballore 5m dhe anesore 5m me pamje dy kendore.
Eshte i pershtatshem per:Parukeri, kozmetik, zyre, sherbime te ndryshme
dhe per cfardo lloj biznesi duke duke patur nje pozicion dhe pamje fantastike buze trotuarit per te reklamuar produktet tuaja.
Cmimi 45000 leke/muaji

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme