Detajet e prones

TRR-1117-779 Jepet me qera dyqan prane Gjimnazit “Petrononi” - Tirane

Property ID : TRR-1117-779

Dyqane me qera, Qera 500 Euro muaji - Dyqan

Jepet me qera dyqan prane Gjimnazit “Petrononi”
Ka nje siperfaqe prej 50 m2 bashke me te perbashketat.
Ka lokacion shume te mire , nje nder zonat e preferuar per cdo lloj aktivitet biznesi .
Eshte e pershtatshme per exhange ,western union ,zyra, qender estetike ,market etj .
Ka dhe garazh 20 m2 , i cili eshte i perfshire ne cmim.
Cmimi i qerase : 500 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme