Detajet e prones

TRR-1117-782 Jepet me qera dyqan prane Tiranes Re - Tirane

 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15

Property ID : TRR-1117-782

Dyqane me qera, Qera 460 Euro muaji - Dyqan

Jepet me qera dyqan prane Tiranes  Re
Ndodhet ne nje pallat te ri ne rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 40 m2 dhe lartesi prej 5 m
Eshte me fasade xhami anesore dhe ballore qe ju jep mundesine e rekalamimit te aktivitetit tuaj.
Eshte e paisur me dokumenta te rregullta.
Dyqani pozicionohet ne nje zone ku jane perqendruar shume aktivitete tregtare dhe biznese te ndryshme
Ndodhet ne nje zone mjafte te frekuentuar nga njerezit.
Eshte pershtatshme per cdo lloj biznesi: farmaceutike, bar, dyqane, fast- food ,kreperi,pastrim kimik  etj.
Cmimi i qeras: 460 euro/muaj

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme