Detajet e prones

TRR-116-388 Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Zviceriane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 11
 • 14
 • viber image
 • viber image1

Property ID : TRR-116-388

Apartamente me qera, Qera 1,000 Euro /month - Apartamente 2+1, zyra
160 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera prane Ambasadave Zviceriane, Ruse etj
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 160 m2 te organizuar ne: sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo, ballkon dhe koridor.
Ofrohet e mobiluar per banim dhe per zyra si dhe banim-zyre.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar ashensore, administrim, siguri dhe ne te jane perqendruar shume institucione te huaja dhe shqipetare duke ju ofruar fasilitete per aktivitetin tuaj, ka akses ne bulevardin kryesor , ne Bllok etj
Cmimi 1000 euro/muaj

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme