Detajet e prones

TRR-116-391 Zyre me qera prane Kullave Binjake

  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 2
  • 3

Property ID : TRR-116-391

Qera 15 Euro /m2 - zyra
110 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Zyre me qera prane Kullave Binjake.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje godine ku jane perqendruar vetem zyra
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne 2 ambjente, tualet dhe nje holl pritjeje.
Ambjenti ka ndricim natural me oreintim jug-lindje dhe perendim, shtruar me parket, me kondicioner ne te gjithe ambjentin.
Pozicionohet ne nje godine ku te gjithe ambjentet jane leshuara me qera per shume institucione te huaj dhe dhe shqipetare.
Godina ka shensor, recepsion ne katin 1-re , siguri dhe administrim.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme