Detajet e prones

TRR-116-395 Zyre me qera prane Ministrise se Jashtme

 • 2012-07-20 10.58.07
 • 2012-07-20 10.58.25
 • 2012-07-20 10.58.50-1
 • 2012-07-20 10.59.32-1
 • 2012-07-20 11.00.26
 • 2012-07-20 11.00.51
 • 2012-07-20 11.01.17
 • 2012-07-20 11.01.27
 • 2012-07-20 11.02.10
 • 2012-07-20 11.02.56
 • 2012-07-20 11.25.12

Property ID : TRR-116-395

Dyqane me qera, Qera 650 Euro /muaj - zyra
154 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Zyre me qera prane Ministrise se Jashtme.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 154 m2 te organizuar ne: nje sallon te madh sebashku me kuzhinen, 2 dhoma , 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje nga rruga kryesore.
Ambjenti eshte i shtruat me parket, me dritaret dopio xham pajisura me grila, me kondicioner ne te gjithe ambjentin.
Me orientim lindje -perendim me ndricim natyral dhe plot drite dielli gjate gjithe dites.
Avantazh i saj eshte pozicioni buze rruge kryesore, me hyrje nga rruga kryesore dhe ne nje zone ne te cilen jane perqendruar shume institucione te huaja dhe vendase.
Palllati eshte i ri duke ju ofruar ashensore, siguri administrim roje 24-h, si dhe te perfshire ne cmim eshte nje garazh nentokesor.
Cmimi 650 euro/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme