Detajet e prones

TRR-116-400 Ambjent me qera prane Fakultetit te Inxhinierise - Tirane

  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • 13
  • 14
  • 16

Property ID : TRR-116-400

Dyqane me qera, Qera 3,000 Euro /muaj - Ambjente biznesi
500 m24 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera prane Fakultetit te Inxhinierise.
Ndodhet ne katin e 1-re te nje ndertese me fasade ne rruge kryesore.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 500 m2 te organizuar ne nje ambjent te tere dhe 2 ambjente te vogla dhe 4 tualete me paratualet.
Ambjenti eshte totalisht i rregulluar, me punime teper cilesore, me sistem aspirimi, kondicionimi dhe izolimi.
E pershtatshme per call center dhe per aktivitete te tjera tegetare si per pozicionin por edhe per organizimin e hapesires se saj.
Cmimi 3000 euro/muaj

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme