Detajet e prones

TRR-117-605 Apartament 2+1 me qera, te Myslym Shyri - Tirane

  • 8
  • 12

Property ID : TRR-117-605

Apartamente me qera, Qera 400 Euro month - Apartamente 2+1
72 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

-Jepet me qera apartament 2+1, 72m2, ne Rrugen Myslym Shyri, mbrapa gjykates.
Apartamenti eshte totalisht i restauruar me punime mjaft cilesore dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore, te jep idene e nje pallati te ri.
Eshte ne katin e 4, te nje pallati parafabrikat pa ashensor.
(Preferohet me shume edhe nga te huajt.)
Cmimi 400 euro ne muaj.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme