Detajet e prones

TRR-117-606 Ambjent per zyra me qera,190m2 - Tirane

Property ID : TRR-117-606

Qera 40 Euro muaj - Ambjente biznesi, zyra

-Jepet me qera nje ambjent 190m2, kati i 5-te, mbas pallatit te sportit Asllan Rusi,
prane  Universitetit “Zoja e Keshillit te Mire”.
Ambjenti perbehet nga 2 tualete dhe 2 ballkone.
Hapesira e brendshme eshte 160m2 (me gjithe ballkone 190m2)
dhe nuk eshte e ndare, pra ambjenti mund te zonohet sipas deshires.
Eshte mese e pershtatshme per cdo lloj bisnesi, zyra, fondacion, studio muzikore.
Cmimi 40.000 LEK/muaj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme